Кава у зернах

Кава Primo розроблялася спеціально для приготування в кавових машинах – як суміш для еспресо високої якості.

Купаж створювали фахові барісти разом із технологами кавового виробництва за жорсткими професійними стандартами та на основі багаторічного досвіду і, звичайно, не без творчого підходу. Адже кава навіть як продукт масового споживання завжди лишається небуденною сутністю з власною загадковою душею.

Головним технологічним підходом, незважаючи на затратність такого прийому, стала роздільна обжарка кавових зерен різних сортів, що увійшли до складу суміші – це дозволило зберегти їхні автентичні смакові й ароматичні властивості. Як результат, ми отримали особливий бленд для еспресо, бездоганний для приготування в кавових апаратах будь-якого типу.

З часом, щоб задовольнити смаки і потреби наших клієнтів, ми створили кілька різних сумішей, кожна з яких має власний неповторний смако-ароматичний букет. Ви можете замовити будь-яку каву, зв'язавшись із нами, або ж скористатися нашою унікальною пропозицією.

Кава у зернах


Primo Morena

Primo Morena – це вибухова карнавальна суміш, що блискавично зараяджає Вас енергією і бадьорим настроєм. Завдяки вмілому поєднанню найкращих властивостей кожної з кав, що входять до її складу, створений купаж не має рівних за яскравістю смаку й енергетичністю.

Висока екстрактивність робусти Мадагаскар в горнятку еспресо – це густа консистенція напою та збільшена частка кофеїну в ньому (до речі, робуста за вмістом кофеїну переважає арабіку майже удвічі). Робуста Індонезія дає насичений «кавовий» смак з традиційною гірчинкою і навіть легкою терпкуватістю. І нарешті, робуста з Індії прекрасно завершує образ Primo Morena колоритним, багатим ароматом та густою піною в чашці Вашого еспресо.

Замовити


Primo Magnifica

Ключем до смаку Primo Magnifica стала надзвичайна Індія Черрі. В цій каві справді є щось магічне, загадкове, невловиме.

Окрім характерної для робусти густоти, насиченості та гірчинки, зовсім неочікувано здивує Вас вишуканим букетом з делікатним відтінком кислинки і ледь вловимим горіховим ароматом. А піна Primo Magnifica – чи не головна складова еспресо та показник його якості – просто заворожує при кожному ковтку напою.

І найцікавіше те, що той, хто ніколи не був гурманом, скуштувавши Primo Magnifica, раптом відкриває в собі особливе сприйняття смаку й аромату справжньої кави.

Замовити


Primo Crema

Primo Crema – ніби досконала класична симфонія, всі нотки якої звучать в єдиному настрої. Такого збалансованого смаку кави годі пошукати.

Делікатна суміш індійських арабік на основі неповторної Індія Плантейшн закохує з першого разу. Здавалося б, що скажеш про класику – гармонійний букет, ідеальне співвідношення, перевірена часом якість…

Але неможливо не згадати звабливий аромат із шоколадними нотками, оксамитову сонячну піну та довгий, м’який і чаруючий післясмак…

Якщо Ви любите справжнє італійське еспресо, шануєте традиції в усьому, і Вас надихає класика, то Primo Crema – Ваша прекрасна муза.

Замовити

Напишіть нам

Контакти

Телефон:

+38 (095) 45-38-707
+38 (096) 60-02-648

Локація:

Львів, Україна